Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 12

07 Mar

Nabór na studia i praktyki za granicą

W ramach programu ERASMUS+ istnieje możliwość wyjazdu studentów studiów dziennych i zaocznych.
09 Lut

Wizyta przedstawicieli Korea Business Center Warszawa na PRz

Rozmowy z władzami naszej uczelni dotyczyły m.in. przyszłej współpracy z uczelniami z Korei Południowej.

06 Lut

Delegacja z Wielkiej Brytanii na Politechnice Rzeszowskiej

Celem wizyty było nawiązanie współpracy pomiędzy Politechniką Rzeszowską oraz reprezentowanymi uczelniami z Wielkiej Brytanii.
01 Lut

Rekordowa liczba pracowników PRz wyjedzie w ramach Erasmus+

Ponad 70 osób wyjedzie do kilkunastu europejskich uczelni partnerskich, korzystając z grantów pozyskanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej.

24 Sty

Współpraca Politechniki Rzeszowskiej z Uniwersytetem Technicznym w Koszycach

Celem nowego porozumienia jest poszerzenie dotychczasowej współpracy, która dotąd realizowana była w oparciu o umowę podpisaną między obiema uczelniami w 2002 roku.
07 Gru

Pozostały wolne miejsca na praktyki z programu Erasmus+

Erasmus+ Cię wyróżni! Zdobądź praktyczne doświadczenie i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie po zakończeniu studiów - zachęca Monika Stanisz pracownik Działu Współpracy Międzynarodowej PRz.

05 Gru

Nadzwyczajny Zjazd Delegatów IAESTE na Politechnice Rzeszowskiej

W trakcie konferencji tytuł Członka Honorowego IAESTE Polska otrzymał dr hab. inż. Jerzy Potencki, prof. PRz - założyciel oraz wieloletni działacz na rzecz IAESTE Rzeszów.
30 Lis

Nowi studenci Politechniki Rzeszowskiej z Wietnamu

To kolejna grupa młodych osób, które uzyskały wizy od Ambasady RP w Hanoi, otrzymując szansę kształcenia się na upragnionym kierunku w Polsce.