Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 11

20 Cze

Długa Noc Nauki w Berlinie z udziałem naukowców PRz

Zespół Wizji Komputerowej i Optymalizacji z Katedry Automatyki i Informatyki zaprezentował swoje osiągnięcia - system SyKoMi oraz aplikację BlinkMouse.
30 Maj

Spotkanie władz uczelni z delegacją z Chin

Rozmawiano o współpracy między uczelniami w zakresie wymiany studentów i pracowników naukowych z obszaru robotyki, mechaniki, informatyki i inżynierii materiałowej.

26 Kwi

Zjazd szkoleniowy Erasmus Student Network Poland

Sekcja kandydująca Stowarzyszenia ESN Polska z Politechniki Rzeszowskiej po raz pierwszy miała okazję gościć 100 członków organizacji z 40 największych ośrodków akademickich w Polsce.
24 Kwi

[VIDEO] Politechnika Rzeszowska na targach edukacyjnych w Łucku na Ukrainie

21 kwietnia promowaliśmy Politechnikę Rzeszowską na I spotkaniu konferencyjno-targowym w Łucku na Ukrainie. Przez cały dzień targów pojawiło się ponad 3000 uczniów z obwodu wołyńskiego i okolic.

23 Kwi

Goście z Brazylii, Gruzji i Ukrainy na Politechnice Rzeszowskiej

Wykładowcy gościli na Politechnice Rzeszowskiej w ramach realizowanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej projektów Erasmus Plus z krajami partnerskimi spoza Europy.
09 Kwi

Politechnika Rzeszowska pomoże szkolić mechaników lotniczych w Wilnie

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z Uniwersytetem Technicznym w Wilnie w prowadzeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego do licencji mechanika lotniczego obsługi.

22 Mar

Politechnika Rzeszowska współpracuje z Uniwersytetem Technicznym w Zilinie

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli podpisał umowę o współpracy z Wydziałem Mechanicznym Uniwersytetu Technicznego w Zilinie.
20 Mar

Spotkanie informacyjne i Erasmus Day na Politechnice Rzeszowskiej

Podczas spotkania informacyjnego Dział Współpracy Międzynarodowej zapoznał studentów ze szczegółami dotyczącymi możliwości studiowania i odbywania praktyk za granicą.