Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

10 Mar

Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Reprezentacja męska Politechniki Rzeszowskiej zajęła trzecie miejsce w turnieju i awansowała do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym.
15 Lut

Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet – Półfinał B

Na Politechnice Rzeszowskiej oraz w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie rywalizowało 19 drużyn z południowej części Polski.

29 Gru

Zawody wspinaczkowe Clip’n’climb

Organizatorem wydarzenia był Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Rzeszowskiej.
01 Gru

Podsumowanie sportowego roku akademickiego

Studenci otrzymali wyróżnienia za wysokie wyniki osiągnięte w wielu dyscyplinach podczas Akademickich Mistrzostw Polski.

30 Lip

Dr Aneta Przepióra złotą medalistką w Mistrzostwach Świata w Kettlebell Sport

Doktor nauk o kulturze fizycznej, adiunkt w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej zdobyła złoty medal w konkurencji OALC 1x16kg w kategorii Master.
30 Cze

Brązowy medal dla naszych piłkarzy

W finale Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej drużyna Politechniki Rzeszowskiej zajęła piąte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz zdobyła brązowy medal w typach uczelni technicznych.

24 Cze

Sukces naszych sportowców w finale AMP w unihokeju

Sportowcy AZS PRz obronili trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji AMP i zdobyli srebro wśród uczelni technicznych.
15 Cze

Podsumowanie sezonu sportowego sekcji tenisa stołowego KU AZS PRz

Klub Uczelniany AZS Politechnika Rzeszowskiej zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej w ramach współzawodnictwa PZTS w sezonie 2019/2020.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.