21 Wrz

Projekt Informatyzacja Medyczna Seniorów

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie dla obecnych lub emerytowanych pracowników – seniorów naszej uczelni w ramach projektu „Informatyzacja Medyczna Seniorów”.
17 Wrz

Konkurs fotograficzny The Joy of Erasmus

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym The Joy of Erasmus.

14 Wrz

Zmarł Profesor Mieczysław Kucharski

Profesor Mieczysław Kucharski był związany z naszą uczelnią od 1969 r. Pełnił funkcje prorektora ds. nauki i współpracy z gospodarką narodową PRz oraz przez 19 lat dziekana Wydziału Chemicznego.
10 Wrz

Sukces studentów informatyki

Studenci kierunku informatyka (Wydział Elektrotechniki i Informatyki) zajęli drugie miejsce w konkursie Hackathon "Ustawka 2020".

04 Wrz

Zmarł prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sergeevich Brusow

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Włodzimierza Sergeevicha Brusowa.
01 Wrz

Nominacje na funkcje prorektorów, dziekanów i prodziekanów

Rektor Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz wręczył dzisiaj akty powołania do pełnienia funkcji nowym prorektorom oraz dziekanom i prodziekanom.

31 Sie

Przekazanie władzy rektorskiej dr. hab. inż. Piotrowi Koszelnikowi, prof. PRz

Nowemu rektorowi Politechniki Rzeszowskiej obowiązki przekazał ustępujący rektor, prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski. W wydarzeniu uczestniczyli Kanclerz i Kwestor Uczelni.
05 Sie

Chcemy inspirować lotnictwem. Ośrodek Kształcenia Lotniczego ma mural lotniczy!

Na jednej ze ścian budynków Ośrodka Kształcenia Lotniczego powstał mural lotniczy. Malowidło ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów.