04 Gru

Studenckie Mikołajki

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej organizuje pomoc mikołajkową dla pensjonariuszy DPS-u w Nowej Dębie.
04 Gru

Już wkrótce odbędzie się Nocne Spotkanie z Reklamą

Zaproszenie na 20. edycję ADventure - Nocnego Spotkania z Reklamą.

02 Gru

Zmarł Profesor Stanisław Kopacz

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Stanisława Kopacza.
01 Gru

Przychodnia akademicka już działa

Na terenie Politechniki Rzeszowskiej ponownie otwarto przychodnię akademicką.

30 Lis

Szkolenia w ramach projektu „Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną”

Rozpoczęła się realizacja szkoleń świadomościowych dla pracowników naszej uczelni w ramach projektu „Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną”.
27 Lis

Zmarła Danuta Szlezyngier

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Danuty Szlezyngier.

27 Lis

Pilotażowy cykl lekcji online z matematyki i fizyki

W ramach współpracy Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej i IV Liceum Ogólnokształcącego uruchomiono pilotażowy cykl lekcji online w zakresie matematyki i fizyki.
25 Lis

Bezpłatne granty na „Perspektywy Women in Tech Summit 2020”

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy związane z nowymi technologiami, odbędą się specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata oraz indywidualne sesje mentoringowe.