24 Wrz

Rusza nabór na szkolenie w ramach projektu „Politechnika Rzeszowska Uczelnią...

Rozpoczyna się rekrutacja pracowników Politechniki Rzeszowskiej do udziału w szkoleniach świadomościowych realizowanych w ramach projektu POWER „Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną”.
24 Wrz

Zmarł Profesor Marian Mijał

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Mariana Mijała.

23 Wrz

Seminarium naukowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki odbyło się seminarium naukowe poświęcone alternatywnym rozwiązaniom konstrukcyjnym przeznaczonym do napędów pojazdów elektrycznych.
21 Wrz

Projekt Informatyzacja Medyczna Seniorów

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie dla obecnych lub emerytowanych pracowników – seniorów naszej uczelni w ramach projektu „Informatyzacja Medyczna Seniorów”.

17 Wrz

Konkurs fotograficzny The Joy of Erasmus

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym The Joy of Erasmus.
14 Wrz

Zmarł Profesor Mieczysław Kucharski

Profesor Mieczysław Kucharski był związany z naszą uczelnią od 1969 r. Pełnił funkcje prorektora ds. nauki i współpracy z gospodarką narodową PRz oraz przez 19 lat dziekana Wydziału Chemicznego.

10 Wrz

Sukces studentów informatyki

Studenci kierunku informatyka (Wydział Elektrotechniki i Informatyki) zajęli drugie miejsce w konkursie Hackathon "Ustawka 2020".
04 Wrz

Zmarł prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sergeevich Brusow

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Włodzimierza Sergeevicha Brusowa.