Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 5

18 Sty

Przedstawiciele PRz w Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Polska Komisja Akredytacyjna jest niezależną instytucją działającą na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia w polskim systemie szkolnictwa wyższego i nauki.
17 Sty

Student inżynierii materiałowej na stażu w Instytucie Empa w Szwajcarii

Instytut Empa to centrum badawcze wchodzące w skład Swiss Federal Institutes of Technology Domain – związku szwajcarskich uniwersytetów i instytucji badawczych.

15 Sty

Pierwsza na świecie poczta łazikowa

Poczta łazikowa polegała na przewiezieniu przesyłek pocztowych za pomocą łazika marsjańskiego Legendary 2.0, przygotowanego na tę okazję przez studentów z Koła Naukowego Lotników Legendary Rover.

Na Wydziale Zarządzania będą uruchomione studia podyplomowe Executive MBA

Celem programu Executive MBA jest doskonalenie kompetencji menedżerskich i przywódczych niezbędnych współcześnie na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla.

15 Sty

Przyszłość zeroemisyjnej turystyki w projekcie TOUCAN

Celem głównym projektu TOUCAN było wsparcie w rozwoju tzw. „zielonych kompetencji” pracowników i właścicieli firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w branży turystycznej.
12 Sty

II edycja konkursu „Wschodzący Innowatorzy” – zaproszenie

Podstawowym celem konkursu jest rozwijanie innowacyjnej myśli technicznej w zakresie nauk inżynieryjno-technicznych oraz promowanie nauk inżynierskich wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

11 Sty

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową studentów za rok akademicki 2022/2023

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową jest organizowany przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Rzeszowie przy współpracy Koła SEP przy Politechnice Rzeszowskiej.
10 Sty

Prof. Krzysztof Matyjaszewski doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej

Rektor prof. Piotr Koszelnik, działając z upoważnienia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, nadał tytuł doktora honoris causa prof. Krzysztofowi Matyjaszewskiemu.