Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 13

28 Lis

Wizyta przedstawicieli PRz na Targach FORMNEXT 2017

Bezprecedensowym wydarzeniem podczas targów, zwłaszcza dla polskiego przemysłu była światowa premiera pierwszej polskiej przemysłowej drukarki 3D do spiekania proszków polimerowych firmy SONDASYS.
15 Lis

Młodzież z programu Erasmus + z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

- W ramach programu uczestnicy poznają specyfikę systemu oświaty danego kraju, ofertę edukacyjną uczelni wyższych w regionie - mówi Elżbieta Łagocka-Mękal, nauczyciel języka niemieckiego ZS w Jeżowem.

30 Paź

Rektor Uniwersytetu w Macedonii z wizytą w Politechnice Rzeszowskiej

W trakcie spotkania z prof. Tadeuszem Markowskim, rektorem Politechniki Rzeszowskiej, omawiane były możliwości rozwijania bliższej współpracy akademickiej między obiema uczelniami.
26 Paź

Ostatnie dni naboru do Programu Erasmus +

Do 31 października trwa nabór do programu Erasmus + dla pracowników dydaktycznych oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

24 Paź

Oferta stypendialna DAAD

– W ofercie na nowy rok akademicki DAAD proponuje wiele ciekawych możliwości dla studentów, młodych naukowców i profesorów – zachęca Urszula Kluska kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej.
10 Paź

Warsztaty Staff Training Week w Rzeszowie

Politechnika Rzeszowska gościła grupę pracowników uczelni zagranicznych, partnerów programu Erasmus+ z Kazachstanu, Ukrainy i Uzbekistanu.

04 Paź

Semestr w Chinach to niezapomniana przygoda

Termin składania podań upływa 20 października br. o godz. 15:00.
03 Paź

[FOTO] Politechnika Rzeszowska coraz bardziej międzynarodowa

Z roku na rok jest coraz więcej studentów z zagranicy na naszej uczelni. Do tej pory gościliśmy ponad 500 studentów.