Podstrona: Nabór na studia i praktyki za granicą / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nabór na studia i praktyki za granicą

2018-03-07
Nabór na studia i praktyki za granicą

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych wyjazdem na studia i praktykę za granicę do wzięcia udziału w rekrutacji, która odbywa się w marcu br.

W  programie ERASMUS+ mogą wziąć udział studenci studiów dziennych i zaocznych.

W swojej ofercie Politechnika Rzeszowska posiada:
- 75 umów bilateralnych z uczelniami partnerskimi w 25 państwach europejskich,
- 49 umów z firmami.

Istnieje również możliwość wyjazdu do firmy znalezionej przez studenta. Warto pamiętać, że nabór organizowany jest raz w roku.

Szczegóły można znaleźć na stronie: https://dwm.prz.edu.pl/ lub w bezpośrednio w Dziale Współpracy Międzynarodowej, bud. V, p. 214, tel. 17 743 21 49, kontakt do osób odpowiedzialnych za nabór e-mail: jruszel@prz.edu (studia), tel. 17 8651282, e-mail: monikas@prz.edu.pl (praktyka).

Politechnika Rzeszowska uczestniczy w programie ERASMUS od roku 1998. ERASMUS+ jest programem dla szkolnictwa wyższego - skierowany jest przede wszystkim do uczelni, ich studentów i pracowników. W niektórych jego akcjach mogą uczestniczyć także inne instytucje, organizacje lub przedsiębiorstwa, które współpracują z uczelniami.