Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 22

21 Sty

80 punktów dla Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej

MNiSzW opublikowało wykaz wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe. Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej jest na liście wydawnictw z poziomem 80 punktów.
17 Sty

Konkurs o nagrodę im. Artura Rojszczaka dla młodych doktorantów

Klub Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej ogłasza konkurs o nagrodę im. Artura Rojszczaka, tragicznie zmarłego filozofa, jednego z założycieli klubu. Nagroda to 5000 zł netto.

17 Sty

Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej

Podczas spotkania przedstawiciele NAWA zaprezentują najważniejsze programy dla naukowców i instytucji oraz możliwości promocji polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.
16 Sty

Trwa nabór na studia dualne na Politechnice Rzeszowskiej

Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej oraz eksperci Pratt & Whitney Rzeszów dyskutowali ze studentami dlaczego warto studiować inżynierię mechaniczną dla przemysłu lotniczego w ramach studiów dualnych.

09 Sty

Spotkanie informacyjne "Kariera Inżynieria – studia dualne"

Celem wydarzenia jest przedstawienie korzyści płynących z podjęcia studiów dualnych na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz, które łączą w sobie zarówno aspekt teoretyczny jak i praktyczny.
07 Sty

Trwa rekrutacja na studia II stopnia na Politechnice Rzeszowskiej

Do 14 lutego trwa w Politechnice Rzeszowskiej rekrutacja na studia II stopnia. Na chętnych czeka 18 różnych kierunków studiów. Nowością są na dwa kierunki studiów prowadzonych w systemie dualnym.

02 Sty

Stypendia Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów PRz

Siedmiu studentom naszej uczelni przyznano stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2018/2019.
28 Gru

III edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z...

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w trzeciej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów.