Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 24

30 Lis

Laboratorium firmy Phoenix Contact na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki...

Nowe laboratorium to konsekwencja umowy o przystąpieniu Politechniki Rzeszowskiej do międzynarodowego programu EduNet, do którego należą renomowane szkoły wyższe — z kraju i zagranicy.
24 Lis

[FOTO] Nocne Spotkania z Nauką pełne ludzi ciekawych świata

Uczniowie szkół podstawowych i średnich, ich nauczyciele, studenci, mieszkańcy Rzeszowa i całego Podkarpacia wzięli udział w IV Nocnych Spotkaniach z Nauką organizowanych na Politechnice Rzeszowskiej.

23 Lis

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej z Nagrodą Tertila

Nagroda przyznawana jest za najlepszą pracę magisterską z obszaru nauk techniczno-przyrodniczych o tematyce związanej z Tarnowem lub powiatem tarnowskim.
22 Lis

Tłumy uczniów na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

Kierunkami i zasadami studiowania interesowali się nie tylko uczniowie z województwa podkarpackiego, ale także z Ciechanowa, Krakowa, Nowego Targu, a nawet z Czech, Słowacji i Ukrainy.

21 Lis

[FOTO] Nagrody Rektora wręczone

W dniu 20 listopada 2018 r. nauczyciele akademiccy otrzymali Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne uzyskane w 2017 roku.
19 Lis

Inżynieria i analiza danych – nowy kierunek na Politechnice Rzeszowskiej

Studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym będą prowadzone na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej. Pierwszy nabór będzie uruchomiony na rok akademicki 2019/2020.

15 Lis

IV Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców

W dniach 15-16.11.2018 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędzie IV edycja Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców.
13 Lis

Spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0, które odbędzie się 15 listopada 2018 r. o godz. 15:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej.