Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 23

19 Gru

Nauka i doświadczenie zawodowe - studia dualne w Politechnice Rzeszowskiej

Nowe studia obejmują dwa kierunki. To inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz automatyka i robotyka na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki.
13 Gru

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie w Politechnice Rzeszowskiej

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie to główny punkt nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, który odbył się w czwartek 13 grudnia.

13 Gru

Rada Programowa Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz

11 grudnia br. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Programowej Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz. Jednym z tematów był jubileusz kształcenia politechnicznego w Stalowej Woli.
12 Gru

Studentka Wydziału Chemicznego ze stypendium od Lotto na 100-lecie...

Gabriela Gąsior studentka studiów II stopnia na kierunku technologia chemiczna została stypendystką programu stypendialnego "100 na 100" im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego.

12 Gru

Stypendia marszałka województwa dla najlepszych studentów pierwszego roku

Jedenastu studentów pierwszego roku Politechniki Rzeszowskiej otrzymało stypendia marszałka województwa podkarpackiego.
08 Gru

Nocne Spotkania z Reklamą po raz 18. na Politechnice Rzeszowskiej

Zapraszamy na pokaz najlepszych reklam z całego świata w różnych blokach tematycznych, który odbędzie się 11 grudnia o godz. 20:00 na Politechnice Rzeszowskiej w salach: V-1, V-2 i S-1.

04 Gru

Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.
04 Gru

Egzamin TOEIC dla studentów PRz

Studium Języków Obcych oferuje studentom Politechniki Rzeszowskiej możliwość uzyskania certyfikatu TOEIC podczas egzaminu, który odbędzie się w dniu 20 grudnia 2018 r. o godz. 8:30.