Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 18

22 Maj

Finał XI edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego na Politechnice Rzeszowskiej

W XI edycji konkursu wzięło udział 275 uczniów z 46 szkół z województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego i podkarpackiego. Zwyciężyło V Liceum Ogólnokształcące z Krakowa.
21 Maj

Horyzont 2020 - spotkanie informacyjne

Wydarzenie odbędzie się 29 maja 2019 (środa) o godz. 11:00 w Sali Tradycji. Zgłoszenia dotyczące udziału przyjmowane są do 28 maja.

17 Maj

Porozumienie o współpracy Politechniki Rzeszowskiej z Zespołem Szkół w Ożarowie

W ramach porozumienia Politechnika Rzeszowska m.in. obejmie patronatem klasy o profilu mechanicznym w Zespole Szkół w Ożarowie. Współpraca będzie realizowana przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny.
15 Maj

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z Helmut Schmidt University

Wspólne badania będą dotyczyć m.in. aktualnych zagadnień i innowacyjnych rozwiązań, szczególnie w dziedzinie zasilania elektrycznego, elektromobilności i specjalnej techniki napędowej.

14 Maj

ProtoLab w Podkarpackim Centrum Innowacji już otwarty

Pracownia ProtoLab ma pomagać w rozwijaniu przedsiębiorczych kompetencji studentów. Funkcjonuje w ramach Podkarpackiego Centrum Innowacji. Jednym z partnerów tego projektu jest Politechnika Rzeszowska
14 Maj

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa na Wydziale...

Celem konferencji pt. "COP potencjałem rozwoju oraz innowacji w konstrukcjach i technologiach specjalnego przeznaczenia" jest przedstawienie ofert i możliwości badawczych dla przemysłu zbrojeniowego.

13 Maj

Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej dyskutowali o Statucie uczelni

10 maja odbyło się spotkanie z pracownikami Politechniki Rzeszowskiej poprzedzające wypracowanie opinii o projekcie Statutu PRz. Spotkanie zorganizował związek zawodowy NSZZ SOLIDARNOŚĆ PRz.
16 Kwi

Doktor Politechniki Rzeszowskiej w EURODOC

Dr inż. Agata Skwarczyńska-Wojsa została wybrana na drugą kadencję na stanowisko koordynatora w EURODOC, gdzie jest odpowiedzialna za kwestie związane z redakcją naukową i techniczną newslettera.