Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 12

24 Paź

Jubileusz Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa jest liczącym się ośrodkiem na naukowej mapie Polski.
24 Paź

45. Międzynarodowa Konferencja Naukowa IMAPS Poland 2023

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele wiodących ośrodków naukowych w Polsce zajmujących się szeroko rozumianą elektroniką.

23 Paź

International Day 2023

Wydarzenie miało na celu promocję programu Erasmus wśród studentów Politechniki Rzeszowskiej oraz integrację studentów międzynarodowych ze środowiskiem akademickim i lokalnym.
20 Paź

Zaproszenie na konferencję „Praktyczny wymiar innowacji – szkoła, biznes i...

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Transferu Technologii, które realizuje projekt „Politechniczna Sieć Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” w obszarze komercjalizacja.

19 Paź

Politechnika podpisała umowę dotyczącą kształcenia kandydatów z Wietnamu

Wizyta władz Politechniki Rzeszowskiej w Wietnamie zaowocowała podpisaniem umowy na lata 2023–2028 z firmą Vintraco JSC, w ramach której kandydaci z Wietnamu będą się kształcić na naszej uczelni.
18 Paź

Bieg o Puchar Dziekana z okazji 60-lecia Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

W najbliższą sobotę 21 października br. odbędzie się kolejne z cyklu wydarzeń upamiętniających 60-lecie Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa – Bieg o Puchar Dziekana.

17 Paź

Nocne Spotkania z Nauką

Celem tego wydarzenia jest popularyzacja nauki i najważniejszych osiągnięć naukowych, a także rozbudzanie zainteresowania kierunkami technicznymi.
17 Paź

Nominacja profesorska dr. hab. Marcina Jurgilewicza

Dr hab. Marcin Jurgilewicz z Zakładu Prawa i Administracji na Wydziale Zarządzania uzyskał tytuł naukowy profesora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji.