Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 14

27 Wrz

Znakomite wyniki PRz Racing podczas zawodów Formuła Student

Podczas ostatnich dwóch edycji zawodów Formuła Student w sezonie 2023 PRz Racing osiągnął znakomite lokaty. To wynik ciężkiej pracy, poświęcenia i zaangażowania wielu osób.
27 Wrz

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego

Rektor, Rada Uczelni i Senat Politechniki Rzeszowskiej mają zaszczyt zaprosić pracowników, studentów i wszystkich sympatyków naszej uczelni na 73. inaugurację roku akademickiego.

25 Wrz

Krynica Forum 2023

Wydarzenie skupiło przedstawicieli świata polityki, biznesu i nauki.
25 Wrz

Zmarł Władysław Kmiotek

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Władysława Kmiotka.

22 Wrz

Forum młodych liderów z krajów Trójmorza

Dyskutowano m.in. o metodach promowania i rozwijania współpracy naukowej między państwami Trójmorza oraz promowania transferu technologii między sektorem naukowym a gospodarczym.
20 Wrz

51. Szybowcowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Filip Durda, student lotnictwa i kosmonautyki na Wydziale Budowy, Maszyn i Lotnictwa reprezentował Akademicki Ośrodek w Bezmiechowej podczas 51. Szybowcowych Mistrzostw Polski Juniorów.

20 Wrz

Dwa dni debaty o bezpieczeństwie energetycznym

W VIII Konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” uczestniczyli przedstawiciele firm energetycznych, reprezentanci rządu i samorządu, eksperci branżowi i naukowcy.
18 Wrz

Nawiązanie współpracy z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej

Współpraca obejmuje m.in. wzajemne wsparcie na rzecz badań w obszarze zarządzania i sportu, a także rozwoju tej dziedziny na Politechnice Rzeszowskiej.