Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 6

29 Lis

Delegacja z Korei Południowej z wizytą w Politechnice Rzeszowskiej

Celem wizyty było omówienie warunków przyszłej współpracy w zakresie kształcenia kadr dla przemysłu lotniczego oraz wymiany studentów.
20 Lis

Chiny czekają na studentów Politechniki Rzeszowskiej

Do 4 grudnia w Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja na wyjazd w semestrze letnim na studia w Huazhong University of Science and Technology w chińskim Wuhan.

15 Lis

Spotkanie z Konsulem USA w Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 18 listopada br. odbędzie się spotkanie informacyjne na temat wyjazdów studenckich do USA - Work &Travel USA.
07 Lis

Wyjedź na semestr letni do Chin

Prorektor ds. współpracy międzynarodowej zaprasza studentów PRz na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wyjazdu na studia do Chin.

04 Paź

Zakończył się International Week 2019

4 października zakończył się tegoroczny International Week 2019 organizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz.
30 Wrz

International Week 2019

International Week to spotkania prawie 80 studentów kształcących się w PRz w ramach programu Erasmus+, a także przedstawicieli zagranicznych uczelni, z którymi Uczelnia współpracuje.

01 Lip

Studenci z Ukrainy chcą studiować budownictwo w Politechnice Rzeszowskiej

Studenci z Użhorodzkiego Uniwersytetu Narodowego (Uzhhorod National University) są zainteresowani podjęciem studiów drugiego stopnia na kierunku "Budownictwo".
26 Cze

Na ostatniej prostej przed wyjazdem do Chin

W czerwcu odbyły się szkolenia z języka chińskiego dla studentów wyjeżdżających na wymianę do Huazhong University of Science and Technology w Wuhan.