Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 12

11 Lip

[FOTO] Relacja z Turnieju Piłki Nożnej Plażowej KU AZS Politechniki Rzeszowskiej

„Atmosfera, zabawa, sport”. W takim duchu na uczelni zakończył się kolejny sportowy rok akademicki.
03 Lip

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Plażowej

7 lipca br. o godz. 16.00 Klub Uczelniany AZS PRz organizuje turniej.

27 Cze

Zakończenie sportowego roku akademickiego na Podkarpaciu

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele klubów uczelnianych AZS z województwa oraz władz poszczególnych uczelni, a także sympatycy od lat wspierający działalność sportu akademickiego na Podkarpaciu.
21 Cze

Mistrzostwa Europy Seniorów z udziałem studentów PRz

Zawodnicy z Rzeszowa walczyli z najlepszymi skoczkami Starego Kontynentu.

19 Cze

Studentka inżynierii medycznej mistrzynią Polski w akrobatyce sportowej

Malwina Sala w parze z Martyną Wojnar zdobyła złoty medal w kategorii dwójek kobiet na Mistrzostwach Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych.
07 Cze

Student Poilitechnki Rzeszowskiej z Pucharem Polski

Jaromir Poprawa, student kierunku mechanika i budowa maszyn na WBMiL Politechniki Rzeszowskiej, zdobył Puchar Polski Freestyle Football.

01 Cze

Letnie Mistrzostwa Polski w Skokach do Wody

W Mistrzostwach w Poznaniu rywalizowali m.in. studenci Politechniki Rzeszowskiej. Sięgnęli po najwyższe laury.
30 Maj

[FOTO] Zakończenie Sportowego Roku Akademickiego z Klubem Uczelnianym AZS...

Podczas spotkania kończącego sportowy rok akademicki zostali wyróżnieni najpopularniejsi sportowcy Politechniki Rzeszowskiej.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.