Podstrona: [VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football

2018-02-21
[VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football

Konrad Dybaś, student logistyki Politechniki Rzeszowskiej, rywalizując z najlepszymi zawodnikami z 14 krajów podczas Lubasz Freestyle Night zwyciężył w dwóch kategoriach: be(a)st trick oraz challange.

Od 15 do 17 lutego br. odbywała się V edycja turnieju Lubasz Freestyle Night w Polsce. Zgromadziła ponad 160 freestylerów z 14 różnych krajów. Najlepsi zawodnicy rywalizowali w 5 konkurencjach: battle, be(a)st trick, challenge, sick 3 oraz panna. Konrad Dybaś - student II stopnia logistyki, zajął dwa pierwsze miejsca w kategoriach: be(a)st trick oraz challange.

Lubasz Freestyle Night to międzynarodowe zawody freestyle football, których historia sięga 2012 roku. Turniej ten jest owocem współpracy działaczy Radwana Lubasz, Gminnego Ośrodka Kultury, Gminy Lubasz, sponsorów i projektu YLYF. W ramach działalności projektu YLYF od 2010 zorganizowano ponad blisko 20 turniejów rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.