Podstrona: Umowa o współpracy z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Umowa o współpracy z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi

2019-01-18
Umowa o współpracy z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 S.A. będą współpracowały z Politechniką Rzeszowską przy kształceniu studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

Umowę o współpracy w szkoleniu studentów podpisali prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik, prorektor ds. nauki Politechniki Rzeszowskiej, Leszek Walczak prezes zarządu Wojskowych Zakładów Lotniczych oraz Paweł Pszeniczny, członek zarządu firmy. Podpisana umowa daje możliwość odbycia praktyk studenckich w zakładach w Warszawie lub Bydgoszczy. Prezes Wojskowych Zakładów Lotniczych zadeklarował też zatrudnienie absolwentów Politechniki po odbyciu praktyk.