Podstrona: Turniej piłki nożnej o puchar prezydenta Stalowej Woli / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Turniej piłki nożnej o puchar prezydenta Stalowej Woli

2018-05-24
kategoria: Wydarzenia, Sport
Turniej piłki nożnej o puchar prezydenta Stalowej Woli

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli zaprasza na II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli. W wydarzeniu weźmie udział drużyna reprezentująca WMT. Występ podczas rozgrywek ma na celu promocję Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli odbędzie się w dniu 25 maja o godz. 9.00 na stadionie MOSiR-u przy ul. Hutniczej 15. W rozgrywkach weźmie udział sześć drużyn, w tym jedna studentów WMT w Stalowej Woli.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do udziału w wydarzeniu.