Podstrona: Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016

2017-01-16 , red.  Artur Polakiewicz
Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016

W sobotę 14 stycznia br. podczas uroczystej IX Podkarpackiej Gali Wolontariatu pięcioro studentów PRz otrzymało z rąk prorektora ds. kształcenia dr. hab. inż. Grzegorza Masłowskiego, prof. PRz, tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2016.

Jedynymi laureatami tegorocznej Podkarpackiej Gali Wolontariatu zostali studenci PRz – aktywnie działający wolontariusze: Joanna Niemiec (technologia chemiczna), Teresa Matuła (absolwentka kierunku matematyka), Krzysztof Gotówko (informatyka), Łukasz Gotówko (informatyka), Lidia Śmigiel (finanse i rachunkowość).

Fundacja Generator Inspiracji we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Rzeszowie organizuje tę galę od 2008 roku. Podczas styczniowego wydarzenia podsumowano rok działalności FGI i programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w województwie podkarpackim. Podziękowano również wszystkim grupom społecznym i środowiskowym działającym na rzecz rozwoju wolontariatu. Sobotnia uroczystość była wspaniałą okazją do poznania ludzi pełnych pasji, aktywnie wspierających środowiska lokalne, popularyzujących i ożywiających podkarpacki wolontariat.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!