Podstrona: Trwa rekrutacja uzupełniająca na studia / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Trwa rekrutacja uzupełniająca na studia

2019-08-21
kategoria: Nauka
Trwa rekrutacja uzupełniająca na studia

W Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne I stopnia oraz kierunki anglojęzyczne.

Chętni mogą rejestrować się na następujące kierunki studiów stacjonarnych I stopnia:

- Mechanika i budowa maszyn, Zarządzanie i inżynieria produkcji – Wydział Mechaniczno-Technologiczny w Stalowej Woli,
- Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa, Technologia chemiczna – Wydział Chemiczny,
- Inżynieria środowiska – Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury,
- Inżynieria medyczna, Matematyka – Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Kandydaci mogą także aplikować na kierunki anglojęzyczne:

- Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa – Wydział Chemiczny,
- Budownictwo – Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury,
- Elektrotechnika – Wydział Elektrotechniki i Informatyki,
- Matematyka – Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej.
- Mechatronika – Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa,
- Zarządzenie – Wydział Zarządzania.

Osoby chcące wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej powinny utworzyć nowe konto w SIR. Aby dokonać rejestracji na wybrany kierunek, należy wejść na stronę rekrutacja.prz.edu.pl.

Jak co roku Politechnika Rzeszowska organizuje kursy przygotowawcze dla kandydatów przyjętych na studia pierwszego stopnia w roku akademickim 2019/2020. Prowadzone w terminie od 9 do 27 września 2019 r. zajęcia pomogą przygotować się do podjęcia studiów wyższych pierwszego stopnia w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Kursy obejmują zajęcia z:

• matematyki (50 godzin, odpłatność 220 zł),
  • fizyki (45 godzin, odpłatność 210 zł),
  • chemii (40 godzin, odpłatność 200 zł).

Na zajęcia można zapisać się do 30 sierpnia 2019 r. w Dziale Planowania i Rozliczeń Dydaktycznych (bud. V, al. Powstańców Warszawy 12, pokój 302 lub 306) albo korespondencyjnie na druku zgłoszenia.

Osobom zamieszkałym poza Rzeszowem zapewnione zostanie miejsce w Domu Studenckim NESTOR w cenie 27 zł/dobę.