Podstrona: Próbna matura z chemii – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Próbna matura z chemii – zaproszenie

2022-02-11 , red.  Anna Worosz
Próbna matura z chemii – zaproszenie

Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z rzeszowską Nowoczesną Szkołą Chemii "Molecool" organizuje próbną maturę z chemii, która odbędzie się 5 marca br. w formule on-line. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału zarówno tegorocznych maturzystów, jak i wszystkich zainteresowanych uczniów z całej Polski.

Celem próbnej matury jest umożliwienie uczniom zapoznania się ze standardami wymagań maturalnych z chemii oraz stworzenie okazji do sprawdzenia poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu chemii. Organizatorzy zapewniają odwzorowanie poziomu CKE, a arkusze maturalne weryfikowane są przez najlepszych dydaktyków. W poprzedniej edycji wzięło udział 3500 uczniów.

Aby wziąć udział w próbnej maturze, należy się zarejestrować na stronie internetowej Nowoczesnej Szkoły Chemii "Molecool" w zakładce próbna matura. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a wyniki będą udostępnione wyłącznie zainteresowanym uczniom.