Podstrona: Podpisanie umowy z firmą Enigma SOI / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Podpisanie umowy z firmą Enigma SOI

2017-06-30 , red.  Artur Polakiewicz
Podpisanie umowy z firmą Enigma SOI

30 czerwca br. na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli odbyła się konferencja „Biznes – Nauka – Stalowa Wola”. W czasie tego spotkania Politechnika Rzeszowska zawarła umowę o współpracy z firmą Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. W imieniu uczelni dokument podpisał rektor prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski. Drugą stronę reprezentował prezes zarządu Paweł Luksic. Na spotkaniu byli obecni dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką, dziekan WMT dr inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz, Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Wzajemna współpraca w ramach nowo zawartej umowy dotyczy m.in.: udziału w projektach badawczo-rozwojowych, organizowania szkoleń, praktyk i staży studenckich, kształcenia wysoko wykwalifikowanych pracowników, współdziałania we wzajemnym promowaniu przedsięwzięć i efektów prac w krajowych i zagranicznych środowiskach przemysłowych oraz naukowo-badawczych.