Podstrona: Nominacje dziekańskie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nominacje dziekańskie

2019-09-19
kategoria: Nauka, Wydarzenia
Nominacje dziekańskie

19 września Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab inż. Tadeusz Markowski wręczył nominacje dziekańskie. Funkcje na poszczególnych wydziałach będą pełnić:

• prof. dr hab. inż. Dorota Antos - Wydział Chemiczny
  • dr hab. inż. Marek Gosztyła, prof. PRz - Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury
  • dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz - Wydział Zarządzania
  • dr hab. inż. Mariusz Korkosz, prof. PRz - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
  • dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz - Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa
  • dr hab. Beata Rzepka, prof. PRz - Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej
  • dr hab. inż. Andrzej Trytek, prof. PRz - Wydział Mechaniczno-Technologiczny

Nowo wybrani dziekani rozpoczną sprawowanie swoich funkcji od 1 października b.r. Powołani zostali na czas nieokreślony. Dziekanom elektom serdecznie gratulujemy!