Podstrona: Pozytywna akredytacja na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Pozytywna akredytacja na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

2019-09-17
kategoria: Nauka
Pozytywna akredytacja na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w dniu 5 września 2019 r. podjęło uchwały w sprawie oceny programowej na kierunkach "Elektrotechnika" oraz "Informatyka", realizowanych na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia.

W Uchwałach nr 656/2019 i 657/2019 w sprawie oceny programowej dwóch kierunków stwierdzono, że (…) proces kształcenia realizowany na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej umożliwia studentom (…) osiągnięcie założonych efektów kształcenia dla studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim. Jakość prowadzonego kształcenia spełnia przyjęte przez Komisję kryteria oceny programowej w stopniu pozwalającym na wydanie oceny pozytywnej. Wszystkie kryteria jakościowe uzyskały ocenę w pełni.

Akredytacja na obu kierunkach obowiązuje do roku akademickiego 2024/25.