Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 14

04 Lis

[AUDIO] Prorektor ds. współpracy międzynarodowej w Akademickim Radiu Centrum

26 października br. gościem audycji „W Centrum Politechniki Rzeszowskiej” emitowanej w Akademickim Radiu Centrum był prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – prorektor Politechniki Rzeszowskiej ds. współpracy.
28 Paź

Politechniczni konstruktorzy Legendary IV na „Marsie”

25 października 2016 r. studenci Politechniki Rzeszowskiej uczestniczyli w specjalnym przedpremierowym pokazie nowej serii programu „Mars” w National Geographic Channel.

26 Paź

[AUDIO] Prorektor ds. kształcenia gościem „W Centrum Politechniki Rzeszowskiej”

To był debiut dr. hab. inż. Grzegorza Masłowskiego, prof. PRz w studiu Akademickiego Radia Centrum. Prorektor ds. kształcenia od lat słucha tej rozgłośni.
10 Paź

[FOTO] Inauguracja 66. roku akademickiego na PRz

W piątek 7 października br, Politechnika Rzeszowska uroczyście zainaugurowała 66. rok akademicki swojej działalności.

06 Paź

Wizyta wiceministra sportu i turystyki na Politechnice Rzeszowskiej

5 października 2016 r. na Politechnice Rzeszowskiej gościł Dawid Lasek – wiceminister sportu i turystyki.
03 Paź

[AUDIO] JM Rektor PRz gościem „W centrum Politechniki Rzeszowskiej”

29 września br. prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski – rektor Politechniki Rzeszowskiej był gościem audycji „W Centrum Politechniki Rzeszowskiej”.

03 Paź

Zapraszamy na Inaugurację 66. Roku Akademickiego

7 października br. Inauguracja 66. Roku Akademickiego 2016/2017
30 Wrz