Podstrona: Cybersecurity in the digital world – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Cybersecurity in the digital world – zaproszenie

2023-02-08 , red.  Dorota Stadnicka
Cybersecurity in the digital world – zaproszenie

Pracownicy i studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą skorzystać z bezpłatnego kursu „Cybersecurity in the digital world”. Rejestracja potrwa do 12 lutego br.

Uczestnicy kursu będą mieli okazję poznać główne pojęcia związane z cyberbezpieczeństwem, zaawansowane sposoby ochrony informacji i sieci, a także niektóre techniki cyberataków i kwestie prawne. Dowiedzą się również, jak można chronić informacje i sieć.

Studenci i pracownicy Politechniki Rzeszowskiej mogą zapisać się na jeden lub więcej modułów:

• MODULE 1 – Cybersecurity basics (6 hours),
  • MODULE 2 – Technical foundations of cybersecurity (8 hours),
  • MODULE 3 – Advanced Cybersecurity (8 hours).

Kurs jest prowadzony w języku angielskim i kończy się oceną. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Więcej informacji znajduje się na stronie

Pobierz ulotkę z terminami i tematami spotkań