Podstrona: Promocja magisterska na Wydziale Chemicznym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Promocja magisterska na Wydziale Chemicznym

2018-09-24
Promocja magisterska na Wydziale Chemicznym

21 września br. na Wydziale Chemicznym odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów magisterskich w obecności władz uczelni i zaproszonych gości. W jubileuszowym roku 50-lecia Wydziału Chemicznego egzamin dyplomowy złożyło 126 osób, z czego 89 studentów na kierunku technologia chemiczna, a 37 na biotechnologii.

W gronie absolwentów znalazły się osoby, które otrzymały dyplom z wyróżnieniem: Anna Antonik, Ewelina Cioch, Katarzyna Dec, Izabela Grzybowski, Patrycja Kłoda, Monika Kopala, Sebastian Pryk, Sylwia Rzepka, Małgorzata Ziomek, Maria Ździebło.

Tegoroczni absolwenci okres studiów poświęcili nie tylko na obowiązkowe zajęcia dydaktyczne. Wielu z nich bardzo aktywnie włączyło się w prace kół naukowych i organizacji studenckich. Blisko 60 studentów uczestniczyło w dodatkowych szkoleniach, zajęciach warsztatowych, wizytach studyjnych dzięki udziałowi w projekcie „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej (POWR.03.01.00-00-K082/16)”. Kilkoro studentów zrealizowało prace dyplomowe we współpracy przemysłem. Absolwenci zdobyli wiedzę, umiejętności i kompetencje zawodowe odpowiadające aktualnemu zapotrzebowaniu pracodawców.