Podstrona: Buduj przyszłość na Politechnice Rzeszowskiej. Dowiedz się dlaczego warto z nami studiować! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2020-06-19

1 lipca Politechnika Rzeszowska rozpocznie rekrutację elektroniczną na studia. Uczelnia przygotowała blisko 5,6 tys. miejsc na studia I i II stopnia. Przyszli studenci mogą wybierać spośród 30 kierunków studiów na 7 wydziałach. Wśród nowości od października 2020 roku pojawią się: inżynieria farmaceutyczna, inżynieria środków transportu, geodezja i planowanie przestrzenne, transport oraz energetyka, a także 7 kierunków w języku angielskim.

Na nowy rok akademicki Politechnika Rzeszowska może przyjąć prawie 2,8 tys. studentów na studia stacjonarne I stopnia, 765 osób na studia niestacjonarne I stopnia, a także 1480 osób na studia stacjonarne II stopnia i 625 osób na niestacjonarne II stopnia.

W ramach oferty kształcenia Politechnika Rzeszowska posiada listę sztandarowych kierunków, które są wizytówką Uczelni w Polsce i cieszą się największą popularnością: lotnictwo i kosmonautykaspecjalność pilotaż, logistyka, finanse i rachunkowość, mechatronika, automatyka i robotyka, informatyka a także bezpieczeństwo wewnętrzne. W roku akademickim 2020/2021 kierunki zostały uzupełnione o atrakcyjne nowości, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie dynamicznie zmieniającego się rynku i przyszłych pracodawców.

Niezbędne informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie: rekrutacja.prz.edu.pl.

Aby dowiedzieć się dlaczego warto studiować na Politechnice Rzeszowskiej i co oferuje Uczelnia poza edukacją  zapraszamy na premierę filmu promocyjnego już w najbliższy poniedziałek 22 czerwca o 10:00 na facebook.com/oficjalnypolitechnikarzeszowska oraz youtube.com/politechnikarzeszowskaoficjalny.